Ładowanie...


Logujesz się do bankowości elektronicznej korporacyjnej - eCorpoNet

2022-11-24
Proszę przeczytać CAŁĄ INFORMACJĘ zamieszczoną poniżej i wybrać jedną z opcji (klikająć lub wpisując DOKŁADNIE jeden z poniższych adresów w okno przeglądarki):

2. https://efirma.bsnowytarg.pl


Zalogować się do bankowości korporacyjnej - eCorpoNet, można na dwa sposoby (w chwili obecnej można logować się zamiennie, wykorzystując tak samo sposób nr 1 jak i nr 2):
1. Nowa strona logowania (adres: https://efirma.bsnowytarg.pl/eCorpoNet/):
 
https://efirma.bsnowytarg.pl/eCorpoNet/
Jest to nowa wersja systemu nie wymagająca już instalacji środowiska JAVA, jednakże jeżeli autoryzujemy operacje za pomocą podpisów kwalifikowanych, musimy zainstalować "wtyczkę" umożliwiającą poprawne działanie podpisu kwalifikowanego ("wtyczka" wraz z instrukcją instalacji umieszczona jest na pierwszej - nowej - stronie do logowania, pod przyciskiem ZALOGUJ SIĘ).
 
2. Logowanie dotychczasowe, poprzez stronę (adres: https://efirma.bsnowytarg.pl):
 
https://efirma.bsnowytarg.pl
Dotychczasowy sposób logowania, wymagający zainstalowania środowiska JAVA (wersja systemu cały czas wspierana, jednakże nie rozwijana już pod względem nowych funkcjonalności).
 

UWAGA!

Zachęcamy do logowania za pomocą nowej strony, która będzie stroną docelową i rozwijaną pod względem nowych funkcjonalności. Stara strona w przyszłości - po wcześniejszym przekazaniu odpowiedniej informacji - zostanie zamknięta.

Zobacz również
Bezpieczne zakupy w internecie
Zachowaj szczególną ostrożność podczas robienia zakupów w internecie.
Komunikat bezpieczeństwa
Nie daj się nabrać !
Nowa wysokość świadczenia 500+
Od 1 stycznia 2024r. kwota świadczenia wychowawczego zostanie podniesiona z 500 zł do 800 zł.
^