2018-02-07 Nowa aplikacja do obsługi bankowości internetowej w Banku Spółdzielczym w Nowym Targu.
UWAGA. UWAGA. UWAGA !!!
Ostateczny termin korzystania ze starej wersji bankowości internetowej kończy się dnia 18.03.2018r., dlatego prosimy osoby, które jeszcze nie logowały się do nowej bankowości internetowej, o wcześniejsze zapoznanie się z nową aplikacją, tak aby od dnia 19.03.2018r. nie było problemów z dysponowaniem własnym rachunkiem poprzez bankowość internetową.
W związku z ciągłym podnoszeniem jakości swoich usług, Bank Spółdzielczy w Nowym Targu udostępnia nową wersję aplikacji do obsługi bankowości internetowej.
Nowa aplikacja w wygodny sposób umożliwia korzystanie z bankowości internetowej nie tylko na komputerach, ale również wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych.
Jednakże coraz większa ilość urządzeń na których można korzystać z bankowości sprawia, iż każdy Klient przed uruchomieniem bankowości internetowej na nowym urządzeniu powinien upewnić się że urządzenie to nie jest zainfekowane, ma zaktualizowany program antywirusowy oraz system operacyjny wraz z przeglądarką (zalecany system MS Windows 7 lub nowszy) (pobierz wymagania).
W chwili obecnej obie aplikacje (stara i nowa) funkcjonują równolegle i można z nich korzystać niezależnie.
Ponieważ menu, rozmieszczenie ikon i poruszanie się w nowej aplikacji zostało znacznie zmienione w stosunku do używanej dotychczas, przed rozpoczęciem pracy prosimy zapoznać się z instrukcją użytkownika (pobierz instrukcję).
Dodatkowo poniżej zamieszczamy animację, która pomoże zorientować się w możliwościach nowej aplikacji:
Zachęcamy i prosimy Państwa do aktywnego korzystania z nowej wersji aplikacji, gdyż od dnia 15.03.2018r. stara wersja aplikacji zostanie wyłączona i wszystkie operacje będzie można wykonywać już tylko w nowej wersji.
Uruchomienie nowej usługi szybkich przelewów - "Express Elixir".
^
Strona korzysta z plików cookies, dowiedz się więcej. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij